Nasza filozofia

Naszą pasją jest dobre jedzenie. W tym kontekście słowo dobre znaczy zarówno smaczne, jak i zdrowe. Dla nas każdy posiłek powinien swoim smakiem poprawiać nastrój, dawać siłę i mieć korzystny wpływ na nasze zdrowie. Chyba każdy zgodzi się z tym, że jesteśmy tym co jemy?

Dzięki pasji odkrywania nowych smaków udało nam się stworzyć taki styl odżywiania, który jest bezkompromisowy zarówno pod względem smaku, jak i dobroczynnego wpływu na organizm. W naszych przepisach każdy składnik jest tak przemyślany, żeby stworzyć kompozycję, która pozytywnie uzależni naszych klientów od zdrowego  stylu życia.

Bo kto powiedział, że coś nie może być zarówno zdrowe jak i smaczne? A kto powiedział, że będąc na diecie trzeba się męczyć?

My właśnie udowodniamy, że da się połączyć smak ze zdrowiem, bez żadnych kompromisów!

Fit Meal jako franczyzodawca

Jesteśmy zespołem z ogromnym doświadczeniem w czterech najważniejszych aspektach dla funkcjonowania tego biznesu, czyli: gastronomii, dietetyce, marketingu i franchisingu.  Oferta franczyzowa Fit Meal jest naszym nowym, najlepiej rokującym na przyszłość pomysłem.

A dlaczego zdrowe odżywianie?

Przez ostatnie kilka lat w Polsce i na świecie bardzo widoczny jest trend prowadzenia zdrowego trybu życia. Z dnia na dzień staje się to co raz bardziej modne. Oczywiście nieodłączną częścią zdrowego  trybu życia jest zdrowe odżywianie. I tu właśnie widzimy swoją rolę.

Nieroztropne byłoby nie wykorzystanie tej szansy. Dlatego nie przegap ani chwili i jak najszybciej wykorzystaj z nami ten trend.  Bądź częścią naszej, innowacyjnej sieci restauracji.

Co oferujemy?

Połączenie zdrowego jedzenia oraz smaku jest naszą pasją. Gwarantujemy, że w tym aspekcie jesteśmy najlepsi na rynku.

Poza przepisami oferujemy kompletne know-how prowadzenia projektu wraz z pełnym wsparciem marketingowym.

Jesteśmy tak pewni sukcesu, że jako jedyni na rynku oferujemy współpracę, która nie wiąże się dla franczyzobiorcy z żadnym finansowym ryzykiem.

Zalety dla właściciela prosperujących restauracji:

+0zł inwestycji na początek;

+0zł jakichkolwiek kosztów dostosowania lokalu (wszystko zapewniamy my);

+0zł opłaty licencyjnej;

+0zł na dokładne przeszkolenie Twojego personelu;

+gwarantujemy Ci 24h/dobę opieki naszych specjalistów;

+oferujemy gotowe know-how prowadzenia biznesu.

Jeśli Twoja obecna restauracja potrzebuje zmian to oferta franczyzowa Fit Meal jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś inwestorem chcącym zainwestować w biznes, który zaoferuje Ci najwyższą możliwą stopę zwrotu to również Fit Meal jest dla Ciebie.

Copyright © 2018 Gastro Marketing